Sortiment dekoračných predmetov

Sortiment dekoračných predmetov Bytové doplnky zo skla, porcelánu, dreva a kovu, dekorácie na stôl a rôzne doplnky, ktoré okrášlia vaše bývanie - stolové stojany, obrusy, svietniky, šperkovnice, foto-rámiky, vázy, poháre, šálky, misy, nástenné a stolové hodiny, a niečo pre deti.

Umelé kvetyinšpiráciou každého priestoru a zvýraznia jeho dokonalosť, či už farebnosťou, prevedením, ako aj miestom uloženia v interiéry - palmy, olivovníky, ruže, tulipány, orchidey, hyacinty, rôzne lúčne kvety, a ešte viac....

Nábytok plní v obytnom, ale aj v pracovnom priestore funkčnú a dekoratívnu podstatu, preto sa snažíme vyberať jednotlivé kusy, tzv. solitéry, ktoré spĺňajú tieto kritéria a búdu Vám okrášľovať životný priestor - klasická knižnica, sofa, botník, zrkadlá, vínne skrine, skrinky, a staré dobré „ušiaky“.

V luxusnom sortimente dominujú mosadzné súsošia, kožené, mramorové a kovové doplnky, ktorých povrchová úprava dodáva pocit noblesy, a určite sa v každom interiéry dokážu stať jeho ikonou.

Jedinečnosť  nášho obchodu je obsiahnutá už v jeho názve GALLERY, t.j. v predajných priestoroch sú vystavené olejomaľby od výtvarníka Dušana Stieranku. V jeho obrazoch môžete objaviť Vašu vysnívanú krajinku, prístav, plachetnicu na rozbúrenom mori, jedinečnú kvetinovú ikebanu, či iný námet, ktorý je práve v predajni. V prípade, ak potrebujete spracovať inú tému, či portrét, v predajni Vás skontaktujú s výtvarníkom, a dohodnete si osobné stretnutie.

Verím, že si v našom obchode vyberiete niečo, čo Vám okrášli bývanie, poprípade potešíte svojich blízkych darčekom z predajne.

© Z-ART, dotvárame Vaše bývanie
Všetky práva vyhradené, vytvoril mediaTOP 2010